Vybavenie štúdia
Hypoxi Trenčín

Štúdio, ktoré má naozaj všetko!

HYPOXI Trainer L 250

Základom HYPOXI L250 je podtlaková komora s integrovaným bicyklom. Striedanie tlaku v komore podporí prekrvenie problémových partií a urýchli odvádzanie mastných kyselín k svalom, kde sa definitívne spália. Tým účinne formujeme stehná, boky aj zadoček. Terapia sa realizuje poležiačky. Týmto spôsobom môžu absolvovať tréning aj ľudia s vyššou hmotnosťou a nízkou kondíciou. Ďalším dôležitým benefitom je výrazná redukcia celulitídy.

HYPOXI Trainer Profesional

Pracuje na rovnakom princípe ako HYPOXI L250. Tréning prebieha v sede, ako pri klasickom bicyklovaní.

HYPOXI Dermológia

Toto obzvlášť účinné zariadenie spevňuje pokožku, redukuje celulitídu a to úplne bez námahy. Technológia je založená na princípe bankovania. 400 tlakových komôr v špeciálnom obleku ošetruje postihnuté miesta zároveň. Účinok  je tak oveľa intenzívnejší ako klasická lymfodrenáž či bankovanie. Pomocou striedavého pretlaku a podtlaku sa pokožka trénuje, urýchľuje látková výmena a škodlivé látky sa odvádzajú. Optimálne ošetrenie trvá 20 minút a už po niekoĺkých procedúrach sa viditeľne zlepši elasticita a vzhľad pokožky. Zaradením tohto ošetrenia pred HYPOXI tréning sa zvýši jeho účinnosť a výrazne napomáha na ceste k dosiahnutiu vysnívanej postavy.

Samotná procedúra je vhodná ako prevencia celulitídy, antiage ošetrenie, spevnenie ochabnutej pokožky pri rýchlom chudnutí alebo ako relax po namáhavom dni. 

HYPOXI Vacunaut

Ak ste typ postavy, ktorá ukladá tuk predovšetkým v oblasti brucha je pre Vás Vacunaut to pravé. Obvod brucha viac ako 88cm u žien a nad 102cm u mužov sa pokladá za podstatný rizikový faktor u veľkého počtu chorôb. Preto zmenšenie obvodu brucha je vecou nielen estetickou, ale zároveň aj znižuje zdravotné riziko.

Vacunaut rozpúšťa tuky presne tam, kde sú najnebezpečnejšie – na bruchu a bokoch. Tréning v špeciálnom obleku na bežeckom trenažéri je kombináciou cvičenia a kompresnej a vákuovej terapie. Výsledok – ploché brucho, štíhly pás a redukcia hmotnosti.

Zábal proti celulitíde

Pri tejto procedúre začíname peelingom. Nasleduje celotelová lymfodrenáž v špeciálnom obleku
HYPOXI Dermológia a potom samotný zábal.

Produkt, ktorý používame, obsahuje výťažky z morských rias získané pomocou patentovaného
procesu. Redukuje nedokonalosti kože, spôsobené celulitídou a podkožné tukové bunky už od
prvého použitia.
Vzhľadom k vysokej antioxidačnej sile účinne bojuje proti voľným radikálom
a zlepšuje pevnosť pleti. Výsledkom je hladšia, vyživená pleť a mínus pár centimetrov. A
samozrejme, okrem vizuálnych benefitov, je procedúra relaxom pre telo aj dušu:)